Equip professional

Seu central Mataró

Administració

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rosa Maria Cot

rmcot@fundaciomaresme.cat

Neuropediatria

Marta Galvan

Marta Galván

mgalvan@fundaciomaresme.cat

Treball social

Joan Carles Molina

Joan Carles Molina

jcmolina@fundaciomaresme.cat

Fisioteràpia

Anna-Navarro

Anna Navarro

Referent equip de Gestió

anavarro@fundaciomaresme.cat

Mónica Vendrell

Mónica Vendrell

mvendrell@fundaciomaresme.cat

Roser-Calbo

Roser Calbó

rcalbo@fundaciomaresme.cat

Logopèdia

Cristina Fornells

Cristina Fornells

cfornells@fundaciomaresme.cat

Marta-Solé

Marta Solé

msole@fundaciomaresme.cat

Olímpia Martí

Olímpia Martí

Referent Equip de Gestió

omarti@fundaciomaresme.cat

Agnès-Vicente

Agnès Vicente

avicente@fundaciomaresme.cat

Marina Steindorff

Marina Steindorff

msteindorff@fundaciomaresme.cat​

Patrícia Almirany

Patrícia Alimany

palimany@fundaciomaresme.cat​

Manal-cdiap

Manal Alouat

malouat@fundaciomaresme.cat

Ana Covas

Ana Covas

acovas@fundaciomaresme.cat

Marta Ferrús

Marta Ferrús

mferrus@fundaciomaresme.cat​

Psicologia

Irene Burriel

Irene Burriel

iburriel@fundaciomaresme.cat

Neus Martín

Neus Martín

nmartin@fundaciomaresme.cat

Ester Miquel

Esther Miquel

emiquel@fundaciomaresme.cat

Imma Cruxent

Imma Cruxent

icruxent@fundaciomaresme.cat

Marta-Pérez

Marta Pérez

Responsable de l'assessorament tècnic

mperez@fundaciomaresme.cat

Marta Puig

Marta Puig

Referent equip de Gestió

mpuig@fundaciomaresme.cat

Foto Marta Saiz 1

Marta Saiz

msaiz@fundaciomaresme.cat

Jordi-Bosch

Jordi Bosch

jbosch@fundaciomaresme.cat

CDIAP_Raquel Martinez

Raquel Martínez

rmartinez@fundaciomaresme.cat

Elena Raya

eraya@fundaciomaresme.cat

CDIAP_Armand Marzal

Armand Marzal

amarzal@fundaciomaresme.cat

Silvia Carneros

Sílvia Carneros

scarneros@fundaciomaresme.cat

Laua Jimenez

Laura Jiménez

ljimenez@fundaciomaresme.cat

Carme Miro

Carme Miró

cmiro@fundaciomaresme.cat

Pilar Carpintero

Pilar Carpintero

pcarpintero@fundaciomaresme.cat

Psicologia - Psicomotricitat

Noelia Muriel

Noèlia Muriel

nmuriel@fundaciomaresme.cat

Psicomotricitat

Sílvia-Lopez

Sílvia López

slopez@fundaciomaresme.cat

BLANCA PUENTE

Blanca Puente

bpuente@fundaciomaresme.cat

Fisioteràpia - Psicomotricitat

Elisabeth Montero

Gemma Borrell

gborrell@fundaciomaresme.cat​

Natàlia-Marín.

Natàlia Marín

nmarin@fundaciomaresme.cat

Teràpia ocupacional - Psicomotricitat

Cristina López

Cristina López

clopez@fundaciomaresme.cat

Recepció

Júlia Molins

Júlia Molins

recepciocdiapmataro@fundaciomaresme.cat​

Recepció

Marc Canals

Marc Canals

mcanals@fundaciomaresme.cat​

Personal de neteja

Pilar-Lara-CDIAP-del-Maresme

Pilar Lara

Altres equips de professionals del CDIAP del Maresme